Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výstavy

** ROK 2008**

Výstava Olomouc leden 2008 Hanácká Národní výstava psů.

Na této první letošní výstavě byli vystaveni BONIE ve třídě otevřených V2,res CAC, KENNY ve třídě mladých se známkou V2, a ADORE taky ve třídě mladých oceněn známkou V1 CAJC,BOB, BIS 4.Posuzoval p.Václavík.

Adore of Bajer z Máchova kraje

 Výstava Brno 10.02.2008  Mezinárodní výstava psů


 Vystaveni byli BONIE-Tř.otevřená V1,res CAC, CAIA-Mezitřída V1 CAC,res CACIB, KENNY- v mladých V2. Posuzoval p.Němec.

 

Bonnie Bronte Cid-lake

 

Výstava Praha 23.3.2008 Mezinárodní výstava psů.

Vystaveni CAIA - v mezitřídě V1 CAC CACIB, ADORE ve třídě mladých V1 CAJC BOB,BIG 4.Posuzovala p.Pavlíková

Caia Aobara a Adore of Bajer z Máchova kraje

V soutěži v páru jsme obdrželi krásné 3. místo!

Výstava 29.3.2008 Nitra SR- Národní výstava.

Vystaveni byli BONNIE tř.otevřená V1,,CAIA mezitřída V1 CAC, ADORE tř.mladých V2. Vystaveni v páru získali 2 místo .Posuzoval p.Jančík.

Výstava 20.4.2008 Šala SR - Speciální výstava amerických akit.

Klub Chovatelů amerických akit na slovensku pořádal v Šale SVAA v počtu 33 AA ,které posuzoval p.Tibor Havelka.My jsme měli přihlášeny CAIU v mezitřídě  V 3,a ADORA ve třídě mladých získal tato ocenění V1 CAJC,BOB BIS 1.Našim pesanům gratulujeme a jsme na ně pyšní!

Adore of Bajer z Máchova kraje

Výstava Litoměřice 25.5.2008 Mezinárodní výstava psů.

Vystaveni byli CAIA v mezitřídě V1 CAC CACIB,KENNY v mezitřídě V1 CAC res CACIB,ADORE v mladých V2.Posuzoval p.Jančík

Výstava 26.7.2008 Rožnov pod Radhoštěm Klubová výstava psů.

Naše klubová výstava ,která byla dvoudenní byla v hojné učasti AA ,počasí bylo moc fajn a tento den se i uchovňovalo spoustu našich mladých jedinců.My jsme vystavovali oba dva dny.

CAIA ve tř.otevřené V1 CAC,KENNY v mezitřídě V1 CAC,ADORE ve tř.mladých V2. Posuzovala p.Blatoňová.V tento den se všichni tři naši jedinci stali chovnými.

Maroteam Discover the World Kenny

 

Caia Aobara

Druhý den naší klubové výstavy  27.7.2008.

ADORE ve třídě mladých- V1 CAJC Klubový vítěz mladých,KENNY  v mezitřídě-V1 CAC, CAIA v mezitřídě-V2 res CAC. Posuzoval p.Mravík.

Adore of Bajer z Máchova kraje

Výstava 16.8.-17.8.2008 Bratislava - Mezinárodní výstava psů.

Vystavovali jsme CAIA ve třídě otevřených V2 res CAC, ADORE v mezitřídě V2 res CAC.Posuzoval p.Piskay.

Druhý den CAIA ve třídě otevřených V2 res CAC,ADORE v mezitřídě V1 CAC.Posuzovala Mery Schantal.

Adore of Bajer z Máchova kraje

 

Výstava 6.9.2008 Nitra - Klubová výstava psů

Posuzovatel: P. Luknár

V mezitřídě byl vystaven Adore of Bajer z Máchova kraje. Výsledek: V2, res. CAC. Darlin ve tř. otevřené V1, CAC.

Adore

Darlin

Výstava 21.9.2008 Svojetice - Speciální výstava AAK

Posuzovatel: P. Pavlíková

Adore ve tř. mladých se známkou V1, CAJC. Darlin ve tř. otevčené V2, res. CAC.

Adísek

Darlin

Výstava 19.10.2008 Brno - Národní výstava psů

Posuzovatel: P. Pavlíková

Fenka Bonnie Bronte, vystavena ve tř. otevřené - V1, CAC, čímž splnila podmínky pro udělení titulu Český Šampión.

Adore v mezitřídě - V1, CAC s posudkem:

17 měs. pes, silná kostra, krásná samčí hlava, plný nůžkový chrup, vynikající pohyb. mechanika, výborné úhlení a velmi výborná povaha psa.

Výstava 1.11.2008 Nitra - Mezinárodní výstava psů

Posuzovatel: P. Vondrouš

Adore vystaven v mezitř., oceněn známkou V1, CAC. Fena Darlin, vystavena ve tř. otevřené V3.

Adore

Darlin

Výstava 16.11.2008 Praha - Mezinárodní výstava psů

Posuzovatel: P. Petrusová

Ve velké konkurenci zahr. psů na této výstavě jsme zakončili naši výstavní sezónu za rok 2008 velkým úspěchem, ze kterého jsme měli všichni velkou radost, kdy náš pes Adore of Bajer z Máchova kraje získal tato ocenění: V1, CAC, CACIB a BOB!!!

Posudek: Masivní pes, pevná kostra, výb. hlava a ucho, ušlechtilý krk, dobré postoje a pohyby končetin.

Adore

Všem našim pejskům DĚKUJEME za jejich výstavní úspěchy, spolu s nimi se těšíme na výstavní sezónu v roce 2009, kde už i uvidíte naše první štěňátka z odchovu naší CHS BRONTEPURE.

 

 

Výstavy rok 2009.

V lednu letošního roku,jsme se jako i předchozí rok vrhli na výstavy s našimi pejsky,kteří se vždy hodně těší a dělají nám velkou radost.Tak jako každej chovatel,který se rozhodne pro chov i dál,rád se vždy pochlubí úspěchy svých jedinců ,kteří se svým majitelem sdílejí společný domov.A my,Vám naše úspěchy v tomto roce zde vždy pěkně vypíšeme.Až si budete chtít,třeba od nás pořídit štěňátko ať víte jak maminka s tatinkem byli moc šikovní.Třeba i to Vám,pomůže v rozhodování!

 

9.1.2009 Hanácká národní vystava Olomouc,na této vystavě se předvedli oba naši chovní psi Adore v mezitřídě,kdy získal ocenění V1,CAC. a Kenny ve třídě otevřené s oceněním V2,r.CAC.

 

28.3 2009 Specialní výstava AA Nitra při výstavě Nitracanis,kde posuzoval pan Dušan Barlík.Zde jsme na výstavu vzali již i naše štěňátka s vrhu A.Ráno,aby si již na prostředí a vystavování  zvykli,se ve třídě Baby  předvedli Atessa z Brontepure a Odysea z Olexovho dvora.Obě pan rozhodčí Václavík ocenil známkou VN.Odpoledne se už ve třídě Baby vystavoval Agi Brontepure taktéž oceněn VN.(již už má svý majitele).Fenečky zase obě tak jako ráno velmi pěkné posudky se známkami VN.Odpoledne se ve třídě otevřené psů vystavoval i Kenny.Z velkého počtu 7 psů jsme po těžké konkurenci byli oceněni známkou V1 CAC,byli jsme na Kennyho hodně pyšní.Zároveň jsme na slovensku uchovnili fenku Joxa z Olexovho dvora,která prodělal u nás v Čr úraz,a zde nebyla uchovněna.Dle nových posudku a prozkoumání úrazu ji klub chovatelu AA SR s vedením p.Johánikové a Zuzky Havlíkové,které u feny provedly bonitace uznaly chovnou a my jim za to moc děkujeme.

 

Obrazek

 

Obrazek

 

3.5.2009 Mezinárodní výstava Praha - posuzovala pani rozhodčí  ing.Hana Petrusová. Zde chceme moc poděkovat p.Ivě Plešingerové,která nikdy nevystavovala ,ale přesto se s fenečkou Aneli Brontepure rozhodli výstavu absolvovat a získali velmi krásné ocenění v baby třídě VN1,Atessa získala VN2, naše Odyssea  dorostu VN1, a ve třídě otevřené jsme vystavovali našeho psa Adore ten nám udělal velkou radost získal ocenění.V1 ,CAC,CACIB,BOB-Vítěz Prahy.Našim pejskům moc děkujeme a jsme na ně pyšní!!!!!

Tady jsou naše dvě psí slečny z Brontepure.

Atessa a Aneli v Baby třídě

Obrazek

Odyssea v dorostu

 

Obrazek

Adore ve třídě otevřené

 

 

Obrazek

 

Toto výstavou získal Adore svůj 4 titul CAC,a tal se šampionem ČR,zároven součtem bodu z výstav se stal i Klubovým šampionem ČR!!Jako mladý dvouletý pes má Adore na svém kontě již 5 titul BOB. Moc gratulujeme!!!!!!!!!!!!